0262 646 99 62

15 yıllık birikimin, müşteri memnuniyetine dönüştüğü yer...AYSOFT PRINTER CENTER

AYSOFT 2003 Şubat’ta yazıcı ve yazıcı sarf malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek üzere Gebze de kuruldu. Aysoft, ON yılı aşkın bir süredir belirlemiş olduğu ana ve tek faaliyet alanı olan yazıcı ve baskı sistemleri ile ilgilenmektedir.

Aysoft, müşteri odaklı çalışma anlayışından bir adım daha öteye giderek birim yazıcı odaklı çalışmaya başlamıştır. Aysoft, yazıcı bakım, yazıcı toner şerit ve kartuş gibi sarf malzemelerinin dolum, yenileme, orijinal sarf malzemelerini temin etmekte ve geniş ürün yelpazesinden müşteri talepleri doğrultusunda en uygun olanı seçerek müşterilerine ulaştırmaktadır.

Firmamız, kurumsal işletmelerle yapmış olduğu bakım anlaşmaları yanı sıra birim printer bakım onarım ve tamiratlarınıda yapmaktadır.

Zamanında ve eksiksiz işçilik hizmeti sunan firmamız 10 yılı aşkın sürede kazanmış olduğu tecrübesini uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli malzemelerle birleştirerek müşterilerine sunmaktadır.

Aysoft, markalar segmesi altında yer alan tüm marka ve modeller için hizmet vermektedir.

Firmamız aşağıda yer alan ana guruplarda hizmet vermektedir.
Toner Dolumu
Muadil Toner Satışı
Orjinal Toner Satışı
Periyodik bakım
Printer kart onarımı
Fiziksel onarım
Parça değişimi
Mekanik onarım

Vizyonumuz..

Bilgi Teknolojileri alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önce gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Misyonumuz..

Amaç ve hedeflerinde müşteri memnuniyeti politikasını baz alarak, her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi kurumsal ve son kullanıcılar için takip ederek, yine son kullanıcı olan müşteri ve kullanıcılara bu verileri güven ve hizmet anlayışı ile ulaştırmaktadır.

KALİTE konusunda taviz vermeden; bilişim teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerimizi karşılıklı güven içinde, zamanında ve istenen kalitede müşterilerimize, ihtiyaçları doğrultusunda sunmak ve doğru yönlendirilmesini sağlamak ilk hedefimizdir.
Güncel arıza ve sistem hatalarını en kısa zamanda çözerek, sonradan doğabilecek hataları minimum düzeye indirmeye gayret ederek sizler için vazgeçilmez olmayı hedeflemiştir.
Kaliteli ürün satışı ve satış sonrası desteğimiz ile müşterilerimizin zaman, emek ve para kaybını en aza indirmemiz bizi diğer firmalara göre çok daha başarılı kılmıştır.


Harita - Gebze Kartuş

40.802922, 29.4316347

Aysoft Gebze Yazıcı Servisi

GÜZELLER MAHALLESİ
DOĞAN CADDESİ NO:42

GEBZE, KOCAELİ, TÜRKİYE

www.gebzekartus.com


Aysoft Gebze Yazıcı Servisi